Об'ємні букви: історія та особливості

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 699

Історія вивісок налічує не одну сотню років, причому їх роль здавна виконували не тільки графічні, а й літерні зображення. Безумовно, превалювали малюнки, як більш простий і доступний всім спосіб донесення необхідної інформації. Частково тотальне переважання графічних зображень перед літерними пояснювалося низьким рівнем грамотності. Винятком в певному сенсі був Стародавній Рим, жителі якого в якості вивісок використовували таблички з написаними словами і фразами. За свідченням істориків, кількість буквеної реклами в Стародавньому Римі було нітрохи не менше, ніж характеризується наявність аналогічних виробів в сучасних містах.

У період Середньовіччя як вивісок активно використовувалися об'ємні зображення, наприклад, калач над булочної або чобіт над лавкою шевця. Чи не вмів читати простолюду такий розпізнавальний знак був зрозумілий і дозволяв безпомилково знаходити потрібний товар або послугу. Над виготовленням табличок працювали кращі гравери і художники, намагаючись зробити їх якомога більш реалістичними.

До речі, замовити якісне изготовление объемных букв ви можете на сайті ceha.com.ua швидко та вигідно!

Текстова вивіска в її сучасному вигляді з'явилася значно пізніше. Пояснення популярності даного варіанту в більшому інформаційному наповненні. У тексті власник магазину міг не тільки назвати вироблений і пропонований продукт, але і вказати своє ім'я, іншу інформацію. Такі вироби виготовляли як яскравими і помітними, так і в монохромному варіанті.

Об'ємні букви в рекламі стали широко застосовувати в кінці дев'ятнадцятого століття, коли почалася активна боротьба за покупців. Вони виявилися більш ефективним рекламним засобом завдяки своїй яскравості, тому частково замінили графічні зображення. З початком використання для подібних цілей неону об'ємні букви стали підсвічувати.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася і ви дізналися щось нове.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора