Відео з YouTube можна буде дивитися оффлайн

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1340

Сервісом потокового відео YouTube користуються практично всі сучасні користувачі інтернету, адже на цьому сайті можна знайти ролик на будь-яку тему - від розважальних (розіграші , приколи , різні онлайн -шоу , кліпи і записи популярних виконавців естради) , до пізнавальних (як зробити той або інший пристрій , науково - популярні передачі , рецепти і т.д.).

До недавнього часу , офіційно скачувати ролики з сервісу було заборонено , звичайно , всі бажаючі завантажували на комп'ютер файл у форматі FLV (це можна зробити за допомогою спеціального програмного забезпечення , яке доступне в мережі абсолютно безкоштовно , крім того - є навіть доповнення для популярних браузерів , які  дозволяють викачувати ролики на комп'ютер).

 Відтепер , завантажувати ролики можна буде цілком офіційно (але тільки ті , які дозволили до « завантаження » правовласники або автори відео) . Тільки є ряд обмежень - так , завантажити відео можна тільки на мобільний пристрій за допомогою офіційного клієнта і дивитися в онлайні відео ви зможете тільки протягом 2 діб , потім можливість пропаде. Ця функція буде корисна , наприклад , якщо ви не встигли додивитися відео в зоні доступу інтернету - можна його скачати і додивитися вже в дорозі , де хороше інтернет з'єднання відсутнє ...

Шкода, що немає можливості завантажувати офіційно відео на десктопному варіанті найбільшого відеохостингу в світі, проте будем сподіватися, що скоро таку функціональність реалізують і тут.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора