Нюанси в продажі або покупці антикварних монет

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 688

При купівлі або продажу антикварних монет існує безліч різноманітних нюансів. Вони всі наведені в статті нижче.

1. Метал з якого зроблена монета.

Найбільшу цінність можуть мати ті монети при виробництві яких були застосовані дорогоцінні метали. Під час такого методу оцінки, то наскільки пошкоджена монета не має сильно береться до уваги, куди як більше важливо ціна металу.

Іноді монета може мати велику цінність і своє значення не тільки через дорого сплаву використаного для її виготовлення, а й бути дуже старої і рідкісної. В такому випадку вам потрібно додавати до вартості то скільки вона коштуватиме через свою антикварну цінність.

До речі, на сайті http://coins.kiev.ua/ вам можуть запропонувати реальну ціну за ваші монети.

2. Тираж випуску.

Хоча кількість звичайних монет куди як більше ніж тих що були зроблені в честь будь-яких пам'ятних дат, іноді бувають і винятки з того правила. Часом можна виявити такі монети, в тому числі з числа звичайного випуску, які можуть мати будь-які особливості, наприклад монети які були випущені між до дві тисячі третього року. Через те що таких монет вкрай мало їх вартість може бути надзвичайно висока.

При оцінці монет часів Російської Імперії ви можете зустрітися з тими труднощами які ви не дізнаєтеся при оцінці радянських або сучасних примірників. Це куди як складніше через те що дуже важко взагалі ставити тираж і дату випуску даних монет. При необхідності оцінки старовинних монет вам краще варто звернутися до фахівців з антикваріату і нумізматам.

3. Стан монети.

Вкрай важливим елементом оцінки є стан монети. Загальна вартість складається виходячи з того як виглядає і як збереглася монета, чи має він якісь подряпини або відколи, або ж на ній є сліди іржі або нальоту які могли з'явитися з часом. Другим не менш важливі фактором є те наскільки стара і має якусь історичну цінність, може бути монета була випущена на честь будь-якого історичної події, досягнення людей, або ж вона була випущена як символ ювілейної дати від заснування цієї країни або на честь якої-небудь важливої історичної особистості в історії цієї держави.

Крім всіх раніше перерахованих факторів існує велика кількість складних і часто змінюються чинників, наприклад ціна металу використовуваного при виготовленні даної монети, її поширеність в колекціях інших нумізматів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора