Як без проблем вибрати сонцезахисні окуляри

  • Переглядів: 376

Сонячні окуляри на знаменитостей не тільки по тому, що це стильно і модно або дозволяє обійтися без косметики, огородившись від «цікавих очей». Зіркам добре відомо: сонячні окуляри попереджають появу зморшок навколо очей і складок між бровами. Лікарі кажуть, що очі від сонячних опіків берегти набагато важливіше, ніж шкіру.

1. Перша помилка при виборі - пластикові окуляри гірші.

Сьогодні основна маса очок на ринку - пластикові. Вони легше і частіше практичніше і до того ж можуть посперечатися зі скляними. Одне з їхніх переваг - на них легше наносити спеціальні фільтри для захисту від UV-променів.

Основна помилка в тому, що навіть звичайне скло може врятувати від ультрафіолету. Скляні лінзи звичайно оберігають від частини таких променів, але для повного захисту вони повинні бути зі спеціальним покриттям.

Між іншим, ви можете перейти на https://raybans.pro сайт очки Ray Ban та придбати найстильніший аксесуар цього літа за досить хорошими цінами!

2. Типи сонцезахисних окулярів

Що б не помилитися у виборі сонячних окулярів, насамперед подивіться сертифікат на них. Основні критерії: ступінь захисту від сонячних променів і рівень захисту від світла. Високоякісні сонцезахисні окуляри мають ступінь захисту 400 нм від променів трьох типів небезпечних для зору. Світлонепроникність залежить від кольору лінз і ділиться на 5 груп. При нульовому ступені лінзи пропускають 80-100% світла і можуть без шкоди для очей носиться тільки під час похмурої погоди.

Перша-від 43 до 80% сонячних променів проходить крізь лінзи, призначені для мінливої хмарності. Їх час швидше весна або осінь, з їх мінливою погодою.

Друга категорія трохи більше захищає від світла, пропускаючи його від 18 до 43%. Такі окуляри затемнені більше попередніх і придатні для сонячного літа в центральній смузі, але для південного яскравого сонця потрібні окуляри третьої (найпопулярнішою) категорії, яка дозволяє пропускати від 8 до 18% променів. Сонцезахисні окуляри четвертої групи годяться для відпочинку на курортах, де: або вода на морі, або сніг в горах відображають сонячні відблиски. Такі окуляри пропускають світла менше всіх, близько 8-10% і мають поляризовані лінзи.

Вибір сонцезахисних окулярів - комфортне носіння

Одним із способів визначити підходять вам окуляри чи ні - поміряти їх і зрозуміти, чи комфортно вам у них. Якщо все-таки ви замружуєтеся на сонці навіть в окулярах, значить світлонепроникність слабка. Однак сам колір лінз зовсім не впливає на ступінь захисту від UV-променів. Хороші лінзи з нульовою світлонепроникність можуть не пропускати до 100% ультрафіолету.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора