Яндекс навчили шукати пісні по фразах і звуках

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2225

Російська пошукова система « Яндекс» запустила новий сервіс для пошуку аудіоконтенту , заснований на знаходженні музичних файлів за запитом , включающему слова шуканої композиції. Пошук дуже зручний, якщо користувач не знає ні імені виконавця , ні найменування треку. Інформація про нововведення була оприлюднена в рамках офіційного блогу компанії.

Тепер відшукати пісню , знаючи всього лише пару рядків з її тексту , не є проблемою. Складніше йде ситуація з інструментальними композиціями або у випадку , коли користувач не може згадати жодного слова. Але й тут не все так безнадійно , як може здатися на перший погляд. Ввівши в рядок пошуку першу фразу , що прийшла в голову , що викликала найбільш яскраві асоціації при більш ранньому прослуховуванні , можна розраховувати на сприяння від « пошукача ».

Наприклад , за запитом « ела ела » Яндекс запропонує варіант « ела ела е. е. е. слухати » , за яким знайде трек « Umbrella » виконавиці Rihanna . Система висвічує підказки , знайдену таким способом композицію можна буде не тільки прослухати , а й побачити повний її текст. Новий пошук дозволяє знаходити композиції за словами або подібним звукам. Наприклад , відшукати відому пісню « I Wanna Be Loved By You » у виконанні Мерилін Монро можна , задавши в пошуку фразу « пу пу пиду » або « пум підум пум ».

Аудіофайли з результатів пошуку користувач може прослухати , скориставшись безкоштовним сервісом « Яндекс.Музика » , який співпрацює щонайменше з 50 - ю правовласниками . Мобільний додаток сервісу в минулому році обзавелося функцією « ідентифікації» музичного твору , який звучав у фоні. Також навесні 2013 року , а саме в травні , було представлено програмне забезпечення для iPhone , здатне трансформувати насвістиваніе або наспівування пісні користувачем в нотний формат .

Друзі сайту: вам може стати корисною ссылка, за якою ви можете купити батарейні моди для електронних сигарет за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора