Захисники інформації в Німеччині відновлюють розслідування проти Facebook

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1498

Німецький уповноважений із захисту інформації Йоханнес Каспар став ініціатором поновлення розслідування діяльності соціальній мережі Facebook. Він звинувачує дітище Марка Цукерберга у використанні особистих фотографій користувачів без отримання необхідної згоди.

Це розслідування було розпочато влітку минулого року, проте було призупинено. Після невдалих спроб переконати компанію внести відповідні корективи в політику приватності, німецькі захисники інформації ухвалили рішення повернутися до розслідування. За словами Каспара, зустрічі з представниками соціальної мережі ні до чого не привели - вони відмовилися від співпраці.

Нагадаємо, що регулятори хочуть, щоб соціальна мережа зробила обов'язковим отримання згодИ на використання фотографій в рамках роботи технології розпізнавання осіб. Крім того, вони наполягають на видаленні бази фотографій користувачів Фейсбук з Німеччини. Відзначимо, що зазначена технологія була зустрінута в Євросоюзі дуже неоднозначно - європейське законодавство вимагає отримання дозволу на використання особистих даних. У свою чергу, Facebook не заперечує - соціальна мережа дійсно збирає особисті дані своїх користувачів.

У той же час, представники компанії заявляють, що такий підхід абсолютно легальний в Ірландії, а штаб-квартира соцмережі знаходиться саме там. Йоханнес Каспар впевнений, що розслідування буде завершено дуже скоро, після чого в Facebook буде направлено лист з вимогою стерти зібрану базу фотографій. Якщо соцмережа відмовиться, їй загрожує штраф у розмірі 25 тис. євро. Також Каспар може стати ініціатором судового позову, для того, щоб змусити Facebook змінити умови використання сервісу розпізнавання осіб.

Друзі сайту: авторитетний і затребуваний організатор суспільно-політичних і ділових міроприємств - Агентство Стратегических Программ


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора