Місячний календар: що про нього потрібно знати?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 577

Один цикл Місяця включається в себе трохи більше 29 діб на Землі. У цьому момент супутник проходить кілька фаз і змінює свій зовнішній вигляд, якщо дивитися з боку. Через різницю в часах днів і ночей, з Землі можна побачити Сонце і Місяць одночасно.

Фази, що проходять на Місяці, можна порівняти з нашими часами роками. Однак, проходять вони значно швидше. Всього виділяють чотири фази:

  • Повний місяць;
  • Молодик;
  • Третя і четверта фази;

Кожна з них охарактеризована певним станом подачі енергетики. Наприклад, молодик вважається періодом, коли люди можуть відчувати апатію, слабкість і відсутність сил. Ця фаза досить швидкоплинно, тому в її час краще уникати прийняття серйозних рішень і складної роботи.

Повний місяць також не можна вважати вдалим часом, за часів нього відзначається підвищена активність населення і почастішання конфліктів. Особливо чітко цю фазу сприймають жінки, про що детальніше ви можете дізнатися на сайте i-sonnik.ru.

Під час зростаючого місяця найкраще втілювати в життя будь-які проекти та ідеї. Дуже часто ця фаза відзначається появою нових ідей. Стосується подібний факт не тільки людей, а й рослин, які найбільше збільшуються саме під час зростаючого місяця.

Місяць впливає на становлення всіх рослин на планеті. Від того чи ж іншого стану знаходяться в залежності майже всі процеси, що відбуваються на молекулярному рівні. Сама відповідна фаза для висадки розсади - зростаюча місяць. В даний період рослини починають енергійно розвиватися, посилюється обмін речовин і переміщення соку. У підростаючої фазі місяця самий час висаджувати зерна на розсаду, щоб отримати дружні сходи і здорові паростки.

Чи не рекомендовано сіяти що-небудь в повний місяць і в спадну фазу місяця. У ці періоди краще піклуватися за вже зростаючими рослинами, підгортати їх і годувати. Найбільш негативним періодом для всього живого вважається молодик, день до нього і день після. В дані три доби набагато краще взагалі не чіпати рослини, щоб не позбавити їх життєвої сили і енергії. Садити що-небудь також не рекомендовано.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора