Єврокомісія покарала за змови ряд виробників побутової електроніки

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1562

Єврокомісія оприлюднила офіційний прес-реліз, в якому повідомляється про те, що на найбільших світових виробників побутової техніки і електронних пристроїв накладено серйозний штраф. Мова йде про штраф за цінові змови, в які вступили 7 компаній, в числі яких опинилися Panasonic, Philips, Samsung, LG і Toshiba. Договір між компаніями діяв 10 років, в період з 1996 по 2006 рік.

Як заявила Європейська комісія, сума стягнень, накладених на компанію, склала більше 1.47 млн. євро. Цікаво, що Єврокомісія називає зазначені картельні змови найбільш організованими з усіх, які відомі комісії. Учасники картелів зустрічалися таємно на території країн Азії та Європи. Умови змови поширювалися на весь світ. Два роки тому Європейська комісія застосувала санкції до тайванським і південнокорейським виробникам телевізорів LCD. У змові були викриті Samsung, Chunghwa і LG. Ці компанії встановлювали монопольні ціни на ринку, проте штраф був накладений тільки на Chunghwa і LG.

У поточному році південнокорейські регулятори знову викрили Samsung і LG в змові. Компанії домовилися про фіксацію цін на телевізори, пральні машинки та ноутбуки. На сьогоднішній день сума штрафів за картельні змови перевищила 18 млн. доларів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора