ВКонтакте дає новий грунт для реклами

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 939

Соціальна мережа "ВКонтакте" запустила свою систему ретаргетінга. Неважливо, яка велика фірма, яка збирає інформацію про власні покупцях, може зараз зорієнтувати маркетингові оголошення конкретно на гостей інтернет-сайту рекламодавця або на інших користувачів, контактні дані яких їй популярні.

Друзі сайту: вас може зацікавити лечение пяточной шпоры, а також детальна інформація про цю недугу та ціни на лікування!

Новітній апарат заснований на базі користувачів, яка належить "ВКонтакте". Завдяки йому, показ оголошень тепер дозволено підробити під користувачів, які побували на інтернет-ресурсі рекламодавця, однак, покинули його, не зробивши дії, на які розраховував рекламодавець. В якості аудиторії дозволено обрати і конкретну групу користувачів, до зразка тих, хто при перегляді інтернет-сайту зацікавився до певним продуктами або послугами.

Як вже було зазначено, функція ретаргетінга доступна лише за запитом і лише для великих партнерів соціальної мережі. Документації для розробників і способи API викладено в загальному доступі на одній зі сторінок "ВКонтакте".

Ще однією розробкою "ВКонтакте" стало використання в тестовому режимі Рекламного порталу. При розробці оголошення фірми мають всі шанси обирати майданчики для розміщення власної реклами. Використання рекламного порталу вже в даний момент доступно для всіх рекламодавців. Включення сторінок та програм в цю маркетингову мережу "ВКонтакте" робиться через авторизований центр сервісу партнерів Social Tank, який розкриває вебмастерам великі можливості для управління блоками, збору статистичних даних та відстеження успішності роботи реферальной програми свого препренімателя.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора