Google піде на поступки європейському антимонопольному комітету

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1735

Інтернет-гігант Google, який все частіше звинувачують у використанні свого домінуючого положення в інтернет-сегменті для тиску на конкурентів, вживає заходів для врегулювання конфлікту.

Як повідомляє видання The Financial Times, компанія погодилася прийняти деякі умови, продиктовані антимонопольними органами. Справа в тому, що в ЄС вважають - компанія використовує свою пошукову систему в першу чергу для власної користі, просуваючи свої сервіси і обмежуючи конкуренцію в сегменті інтернет-реклами. Навесні поточного року Хоакін Альмунія, керівник європейського антимонопольного комітету, звернувся до Google і попросив сформувати пакет пропозицій з врегулювання ситуації. У разі якщо запропоновані компанією заходи виявляться неефективними, регулятори можуть обмежити присутність компанії в Європі.


Раніше Google вже подавав до Єврокомісії свої висновки, однак після особистої зустрічі Еріка Шмідта та голови антимонопольного комітету ЄС компанія доповнила пакет пропонованих заходів. Протягом двох тижнів комітет розгляне подані пропозиції, після чого буде вирішено питання про накладення штрафу за обмеження конкуренції. За даними The Financial Times, сума стягнення може скласти більше 4 млрд. доларів. Нагадаємо, що приводом для розслідування антимонопольного комітету стало звернення софтверного гіганта Microsoft. Крім того, на адресу Google вже висувалися звинувачення в дискримінації сервісів-конкурентів з боку регуляторів Південної Кореї, Аргентини та США.

Друзі сайту: car insurance cheap


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора