NBC Universal викупила в Microsoft частку порталу MSNBC.com

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1732

Друзі сайту: купляйте та встановлюйте кращі вікна львів за хорошими цінами.

Популярний портал MSNBC отримав нову назву і піддався ребрендингу. Тепер ресурс називається NBCNews.com. Справа в тому, що Microsoft і NBC припинили співпрацю в рамках даного проекту - NBC викупила частку софтверної компанії.

Поки фінансові подробиці угоди невідомі, але NYTimes повідомляє про суму в 300 млн. У той же час, NBC і раніше буде одним з постачальників контента для MSN.com. Відомо, що доменне ім'я MSNBC.com буде використано для офіційного сайту телеканалу MSNBC TV. На сьогоднішній день адреса є дзеркалом NBCNews.com. Треба сказати, що портал представляв собою спільне підприємство, яке мало стати об'єднуючою ланкою між різнотипними медіа-виданнями.

Свою роботу MSNBC розпочав у далекому 1996 році. Варто зазначити, що у MSNBC.com величезна аудиторія - проект знаходиться на 4-му місці за відвідуваністю після ABC News, AOL-Huffington Post і СNN. Сьогодні портал є досить перспективним і багатообіцяючим інтернет-ЗМІ. Початковий внесок софтверного гіганта в цей проект склав близько 220 млн. доларів. 7 років тому NBC викупила більшу частину Microsoft, частка якої зменшилася до 18%. На сьогоднішній день відвідуваність порталу досягає 55 млн. чоловік в місяць.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора