Переваги швидких онлайн кредитів

  • Переглядів: 486

Пройшли ті часи, коли отримати кредит можна було тільки в банку. Сьогодні Будь-яка людина може взяти кредит онлайн, не витративши на це багато часу. Кредити онлайн пропонують різні організації. Серед них є як звичайні банки, так і МФО.

Особливістю онлайн кредитів є те, що вони видаються на невелику суму. Отримати кредит на вигідних умовах ви зможете на сайті moneyveo.ua.

  • Високий відсоток схвалення заявок. Позики в режимі онлайн може отримати кожна людина. Громадянин може бути непрацюючим, мати кредитну історію.
  • Відсутність потреби їхати в офіс і стояти в чергах. Це значно економить час і спрощує процедуру оформлення кредиту.
  • Оперативна обробка заявок. Час обробки заявки складає від 5-15 хвилин. У деяких випадках час може бути збільшено до півгодини. Після розгляду заявки позичальника приходить смс з повідомленням про рішення.
  • Мінімальний пакет документів. Щоб отримати онлайн кредит, вам буде потрібно пред'явити тільки паспорт. У деяких випадках потрібно СНІЛС.
  • Мінімальні вимоги до позичальників. Зазвичай в МФО потрібно відповідність певного віку, наявність постійної прописки. У деяких випадках може знадобитися наявність постійного джерела доходу. Але зазвичай ця інформація цікавить тільки банки.
  • Безліч способів отримання позики. Ви можете отримати гроші на електронний гаманець, картку банку, за допомогою грошового переказу.

Варто відзначити і деякі мінуси онлайн позик, на які потрібно звернути увагу до оформлення заявки. В першу чергу до мінусів відноситься більш висока процентна ставка в порівнянні зі звичайним кредитом. Справа в тому, що МФО і банки, що видають онлайн позики, йдуть на великий ризик. Особливо це стосується організацій, які не вимагають підтвердження доходу. Тому їм доводиться компенсувати свої ризики, встановлюючи підвищені процентні ставки. При виборі організації для взяття такої позики вивчіть всі умови. Деякі МФО встановлюють приховані комісії. У поспіху люди не читають договір, а потім виявляють величезну переплату за своїм займу. Щоб такого не сталося, уважно підходите до вибору МФО, обов'язково читайте договір перед його підписанням.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора