Перша ластівка до відрахування

Написано в Інше
  • Переглядів: 1847

Напишу щось трохи по науці. Одним словом – один екзамен я вже завалив, залишилось завалити ще три. Адміністративне процесуальне право якось із самого початку склало враження найзануднішого предмету в історії Всесвіту.

Проблема не в нудній дисципліні, не в строгому викладачі, а в тому, що я ніфіга не вчив і думав, що «якось прорвусь». Два курси «якось» проривався, а тепер за своє розгільдяйство таки поплатився. Поки не все так катастрофічно – перездача (а в нас це називають другий талон) буде ще до Нового року, тому шанси на спокійний січень ще є. Проте, в гіршому випадку в кінці січня мене чекає третій талон, а там вже і до виключення недалеко. Звичайно, ще я не чув жодного випадку, щоб люди не здавали за 3-ім талоном і їх виганяли, але ніколи не пізно стати першим. :)

З інших предметів ситуація, на мою думку, краща. Там я хоч орієнтуюсь в більшості тем і майже впевнений в позитивних результатах. Тим більше совість у мене цього семестру взагалі надзвичайно чиста – я не списував на жодній контрольній. Можливості, звичайно, були, але мені просто влом. За власну лінь я й поплатився на екзамені.

Зате я маю всі заліки. Я отримав залік з бухгалтерського обліку, соціального забезпечення і…(!) релігійної етики. Я би міг тут накатати десь цілу книжку про недоцільність такого предмету у ВНЗ, але я поки утримаюсь. Зате після 4-го курсу на блозі буде виставлена ціла «хвалебна» ода всьому університету, моєму інституту, корупції, викладачам і студентам. Ні-ні, яка негативна інформація? Все в дуже позитивному світлі. А може й не дуже.

Окей, тепер залишаються два екзамени – в четвер і суботу. Потім одна, або більше перездач у понеділок чи вівторок. Ну і хеппі нью йер 2015.

Там вже почнеться продовження всієї веселухи, яка була в цьому році. Проте ці всі підсумки року готуються на окремий пост, який вийде згодом. А поки готуйтеся до свят і подивіться файне відео з нарізками з фільмів цього року:

Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора