Як вибрати якісний оверлок?

  • Переглядів: 526

Лінійка моделей швейних машинок, представлена в інтернет-магазинах, настільки широка, що в ній кожен зможе знайти відповідний йому примірник. Вибрати, дійсно, є з чого, клієнтам доступні як машинки економ-класу, так і продукція найпрестижніших марок, що відрізняється великою надійністю і якістю роботи. У таких містах, як Київ, в магазинах вибір машинок для обметок настільки великий, що без допомоги кваліфікованого фахівця неможливо вибрати найбільш підходящу вам модель. Більшість клієнтів погано уявляють, яка модель їм необхідна, вони не розбираються в таких характеристиках оверлоков, як:

  • Наявність диференціальної рейки
  • Гранична ширина оброблюваного краю
  • Число використовуваних ниток
  • Доступні види швів
  • Та інше

Зазвичай покупців цікавить тільки думка продавця-консультанта про різні машинках. Останній, щоб добре виконати свою роботу, повинен з'ясувати потреби клієнта і підібрати найбільш задовольняє його потреби модель оверлока.

Сучасні моделі оверлоков

Всі представлені в роздрібній торгівлі моделі оверлоков відповідають високим сучасним стандартам якості. Цей вид техніки зазнав видатну еволюцію, в результаті сучасні моделі набагато перевершують своїх попередників у всіх відносинах. Оверлок Janome 210d впевнено справляється з багатьма видами тканин, може одночасно виробляти обметку декількома нитками в різних режимах.

Основна відмінність між моделями оверлоков полягає в їхній ціні, потужності і наявності деяких додаткових функцій. Взаємозв'язок між цими параметрами інтуїтивно зрозуміла, чим дорожче коштує механізм, тим вище в середньому буде його потужність і тим більшу кількість функцій на ньому буде доступно. Такий параметр машинки, як потужність, визначає, яку кількість тканин може обробляти машинка, відповідно, більша потужність машинки необхідна для можливості працювати з великими обсягами тканин. Якщо покупець не планує заробляти на пошитті, то йому зазвичай немає сенсу купувати оверлок великої потужності.

Те ж саме стосується додаткових функцій, які стануть в нагоді тільки особам, які професійно займаються пошиттям. Для звичайних любителів згодяться бюджетні моделі оверлоков, що володіють можливістю чотириниткової пошиття. Природно, що професіоналам варто звернути увагу на більш потужні машини, з наявністю деяких додаткових можливостей, наприклад, обметування краю тюлю всього двома нитками. Професійні моделі відрізняються не тільки більшою потужністю, але і надійністю.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора