На Facebook користувачі подали в суд

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1160

Facebook сьогодні є однією з найпопулярніших соціальних мереж в усьому світі. Даним сайтом користується безліч користувачів з різних країн , звичайно, найбільш всього популярно творіння Цукерберга в США та Англії , на просторах країн колишнього СНД більше популярний Vkontakte від Дурова , та й в Америці «нашою» соціалкою користуються багато , тому що можна зручно слухати музику і дивитися відео , та й у цілому « юзабельно » трохи краще , ніж у Фейсбук .

У зв'язку з тим , що на сайті зберігається безліч персональних даних ( листування , особиста інформація , яка прихована від користувачів і доступна тільки друзям і т.д.) , виникає безліч скандалів. Деякі користувачі зібралися і подали в суд на адміністрацію , так як , на їхню думку , сайт сканує всі посилання , які передаються друг-другу в листуванні , а потім заробляє на цій інформації різними способами , продаючи її третім особам.

Раніше вже виникали подібні проблеми , але по іншому випадку - адміністрація в рекламі використовувала імена та фотографії користувачів , що багатьом не сподобалося , так як дозволи у них не запитали , в результаті чого цим людям виплатили компенсацію в розмірі 20 000 000 доларів ще до початку суду !

Друзі сайту: на сайті http://mebloff.com/mebel-iz-dereva-na-zakaz.html ви можете замовити якісні меблі саме під ваший інтер"єр за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора