«Рамблер» визначить стать і вік

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 871

Інтернет-реклама є найсильнішим важелем продажів, а поява таких технології, які допоможуть визначати користувача, дозволити відсилати їм той вид реклами, який їх зацікавить, може дати новий поштовх до її розвитку.

До списку даних технологій можна додати нову розробку «Модель користувача», який спільно запустила об'єднана компанія «Рамблера» і «Афіші». Даний проект дозволяє диференціювати користувачів за статтю та віком, виходячи з його поведінки в мережі. Така можливість допомагає зорієнтувати рекламу і створювати рекламні пропозиції для певного кола осіб. Не варто й згадувати про те, що даний стратегічний хід допоможе рекламним компаніям заощадити величезні фінансові ресурси, так як не доведеться витрачати гроші на розміщення оголошень, що не цікавих користувачеві.

Наприклад, рекламодавцеві необхідно реалізувати нову серію парфуму, завдяки даній програмі, цей вид реклами буде надсилатися в основному жінкам, зацікавленим в даному продукті. Дана інтернет - реклама буде ефективною, економічною та якісною, що і є метою кожного рекламодавця.

Перед новорічними святами ви можете купить оригинальные подарки Украина для ваших близьких людей, щоб порадувати їх цим знаком уваги!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора