Вибираємо інсталяцію для унітазу

  • Переглядів: 74


В даний час в санвузлах все частіше використовую підвісні системи кріплення унітазів. І правда, набагато цікавіше виглядає унітаз підвішений в повітрі. Це вже не великоваговий трон, а легкий девайс, який стильно виглядає і дозволяє оптимально використовувати площу підлоги.

Однак, якщо з підлоговими моделями все зрозуміло, то підвісні системи абсолютно незрозумілі. Давайте для початку просто розберемося.

Що таке система інсталяції?

Це сталевий каркас, який вбудовується в стіну. На нього вже кріпиться все, що входить в комплект унітазу. Справедливості заради варто відзначити що в інсталяцію можна поставити і інші речі. Наприклад, раковину або біде. Всі комунікації будуть прикриті листами гіпсокартону, на який вже наносять фінішне покриття. Назовні виводять лише кнопку змиву.

Якщо стіна не несе або стіни взагалі немає, то можна використовувати несучий профіль і обшити його гіпсокартоном. Такий профіль можна швидко нарізати простий болгаркою або шабельною пилкою і скріпити кутовими з'єднаннями, які монтуються за допомогою звичайного шестигранника. Це дає відомий простір для фантазії, а так само дозволяє здійснювати складний нестандартний монтаж. Крім цього, такий профіль дозволяє встановити ванну без опори або ж зовсім побудувати стіну з гіпсокартону і повісити на неї всю сантехніку.

З чого складається система?


Сама інсталяція служить рамою в яку встановлюється гідравлічна обв'язка сантехніки, а так само монтуються кріплення.

Так само в раму інсталяції для унітазів монтується бачок. Часто він виконаний з високоміцної пластмаси, а для прокладок використовують силікон або міцну гуму. Адже якщо щось з цього вийде з ладу, доведеться розбирати стіну з нанесеним фінішним покриттям або плиткою.

Закритий за листом гіпсокартону бачок, досить звукоізольовані на відміну від звичайного бачка унітазу, тому рівень шуму не перевищує 17 дБ.

Крім цього, в раму може бути встановлена ​​система примусового видалення запаху. 

Сам унітаз може бути виконаний в широкій колірній гамі, від класичного білого до яскравих кольорів, таких як чорний, червоний, жовтий. Дизайн так само варіюється в великих межах. Зустрічаються і прозорі, і навіть металеві унітази. Особливу увагу необхідно приділити кришці унітазу. Існують вироби з так званим «навіпліфтом». Такий механізм гарантує плавне опускання кришки і тим самим запобігаючи гучний удар і механічні пошкодження.

Кнопка змиву істотно впливає на зовнішній вигляд інсталяції. 

Переваги та недоліки інсталяції для унітазу

До переваг інсталяцій для унітазів, які представлені в інтернет-магазині Лео Кераміка, можна віднести наступне:

  1. Естетичність. Вбудований унітаз виглядає більш презентабельно, поскільки майже всі механізми заховані усередині.
  2. Гігієнічність. У підвісного унітаза немає ніжки, на якій скупчуються хвороботворні мікроорганізми. Крім цього, легкодоступність для прибирання. За звичайний унітаз ми рідко заглядаємо, а з підвісною системою все буде на увазі і можна буде легко прибрати.
  3. Низький рівень шумів. Конструкція інсталяції закриває від вас бачок за товстим звукоізоляційним бутербродом з листа гіпсокартону, штукатурки, плиткового клею і власне плитки.
  4. Візуальне розширення простору. Відсутній на перший погляд бачок дає більш чистий простір, яке сприймається більш просторим. Тим більше що сучасні інсталяції стають все менше. 
Недоліків не так багато, але вони є:

  1. Ціна. Аналогічний класичний унітаз коштувати буде трохи менше.
  2. Складність монтажу. При установці потрібно дотримати безліч нюансів, таких як висота розміщення каркаса і його положення. Це висуває певні вимоги до досвіду і уважності монтажника.
  3. Стіна обмежує доступ до комунікацій. Це справедливо лише в тому випадку коли, в вашому домі планується централізована заміна санітарно-технічного обладнання.

Підсумок

Підвісні системи настільки ж надійні, як і традиційні. Однак вони мають естетичний зовнішній вигляд і якоїсь легкістю, яка прикрасить будь-який інтер'єр, а використання сучасних технологій, таких як інфрачервоний датчик і сенсорна кнопка змиву або примусова вентиляція чаші унітазу, дозволять зробити відвідування туалету більш гігієнічним.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора