SEO прийоми для відвідуваності сайту

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 880

Кожна велика компанія зараз повинна мати хороший розкручений сайт, тому що більшість угод проводяться через інтернет. Залишається питання, як же вирватися на лідируючі позиції в рейтингу серед конкуруючих сайтів. Для цього розробники вдаються до різних хитрощів, щоб привернути увагу відвідувачів. А велика кількість відвідувачів - запорука високих позицій у рейтингах. Вигідний прийом це викликати довіру, розташувати до себе відвідувачів сайту.

 

Друзі сайту: на сторінці http://gepard.ua/stati/kak-neobychno-otprazdnovat-den-rozhdeniya-v-pejntbolnom-klube-gepard/ ви можете дізнатися про те, як оригінально відсвяткувати День народження в пейнтбольному клубі "Гепард"!

Додайте фотографії менеджерів і співробітників компанії. Будь-якій людині приємно буде усвідомити, що по той бік екрану з ним працюють такі ж живі люди. Найкраще - розмістити фото продавця, вказати ім'я та прізвище, а так само контактні дані. Статистика показала, що з менеджерами з фотографіями покупці частіше зв'язуються по скайпу. Ще один спосіб утримати відвідувача, який вже зібрався піти з сайту. При спробі закрити сайт видається програмне повідомлення, типу «Чи справді ви хочете покинути сайт?». Можливо так само надати бонус. Наприклад, безкоштовний видеоурок, демоверсію програми або купон на знижку на покупку. Це приверне увагу і викличе інтерес.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора