Секрети Яндекса по додаванню посилань

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 961

Останнім часом стала популярною гарна традиція заводити для компаній як сайти, так і сторінки в соціальних мережах. Маркетинг в соцмережах допомагає збільшити лояльність цільової аудиторії, зміцнити позиції того чи іншого бренду, створити і поліпшити певну репутацію, нарешті, підняти кількість прямих продажів.

З початку минулого року Яндекс додає в сниппет для сайтів компаній посилання на групи компаній в соціальних мережах. Робилося це з метою зручності, однак, схема роботи цієї системи до недавніх пір залишалася непрозорою. Нарешті, стало відомо, як можна зробити це своїми зусиллями, а не чекати від пошукача милості.

Умови додавання посилання такі: посилання на соцмережу повинна ставитися до сайту конкретній організації, сайт цей повинен бути офіційним сайтом компанії, на ньому мають бути вказані контактні дані - фактичні адресу і телефон компанії. Відображаються посилання тільки для головної сторінки сайту, соціальні посилання повинні не бути геозалежні. У кожній з соцмереж можна додати тільки по одному посиланню для однієї компанії, однак найбільше посилань повинно бути не менше двох в різних соціальних мережах (vk.com, twitter, facebook).


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора