Набори гайкових ключів: огляди кращих комплектів і поради щодо вибору

  • Переглядів: 458

Гайковий ключ - це головний помічник майстра. Такий інструмент застосовують як в побуті, так і в гаражі. Без нього не обходиться жоден ремонт або навіть найлегша лагодження будь-якого з'єднання, де є різьблення. Оптимальний варіант - мати в своєму арсеналі набір гайкових ключів, різних по роз'єму. У даній статті ми докладно розповімо і дамо поради щодо вибору потрібних комплектів.

Види наборів

Найпопулярнішими на сьогоднішній день є інструменти з динамометричними ключами і з храповим механізмом (комбіновані). У них входять турнікети і накидні ключі.

Ріжкові - це універсальні і популярні гайкові ключі, які дуже прості в застосуванні. Конструкція складається з губок або так званих «ріжок», які захоплюють подвійні / потрійні межі. При цьому кут діапазону в важкодоступному місці становить від 15 до 30 градусів.

Накидні схожі на ріжкові, але сама головка приймає вид букви «О». Коли гайка охоплена з усіх боків, зусилля розташовуються рівномірно, щоб не пошкодити метиз. Відгинатися може на 15 градусів, при цьому мати захоплення різного розміру.

Огляди кращих комплектів

Кожен з набора ключей повинен служити тільки одному власнику і допомагати в тих випадках, коли потрібно потрапити у важкодоступні місця. Поговоримо про кожного різновиду конкретніше.

Кейс з динамометричними ключами. Вони виготовляються для «УАЗ» і називаються «каво». Присутні роз'єми на 2-24 Н * м (1/4) і на 30-120 Н * м (1/2). Даний вид відповідає за те, щоб кожні з'єднання були затягнуті з великим зусиллям, де дотримуються всі межі похибки. Вони незамінні і є потрібними ключами. Співвідношення ціни та якості підтверджені досвідом, тому на інструмент дається довічна гарантія.

Валіза з храповим механізмом (комбінований). У нього входять як ріжкові, так і накидні ключі.

Особливості вибору набору інструменту

Початківець автомеханік або слюсар повинні знати всі плюси і мінуси різних ключів і області їх застосування. Щоб правильно підійти до вибору, потрібно враховувати наступні критерії.

  • Виробник - він може бути як наш, так і іноземний, але найкраще зупинити свій вибір на тому варіанті, де більше позитивних відгуків.
  • Обсяг і тип ключів - в основному всі види вимірюються в міліметрах, які відповідають за системну метрику. Сюди входять 6 видів, де розміри від 8 до 13 мм.
  • Матеріал - оптимальний варіант, де в складі є сталева конструкція, яка має легований молібден, хром і ванадій. Все це буде вказано на самому ключі.
  • Упаковка - металевий бокс, де є ручка для перенесення і надійні замки.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора