На які фактори звертати увагу при купівлі квартири?

  • Переглядів: 648

Важливо в процесі огляду свого потенційного житла не упустити ряд моментів, які в подальшому вплинуть на ваше життя в цьому приміщенні. Не кваптесь перейти безпосередньо до огляду квартири. Будьте уважними до деталей у дворі та з зовнішнього боку будинку.

Характеристики будівлі

Перед тим, як купити квартиру в Ірпені, оцініть якість стану будівля. У разі, якщо вона стара і вся вкрита тріщинками, просто йдіть геть. Не треба навіть витрачати час на огляд самої квартири. Держава навряд чи після вашого заселення почне ремонтувати аварійний фасад. Вас має насторожити вологий запах з підвалу. Це значить, що є проблемі з комунікаціями, а підвал затоплюється на регулярній основі.

Квартира на першому поверсі

Якщо житло вашої мрії розміщено на першому поверсі, ретельно роздивіться стіни. Потенційно вони можуть бути вологі від підвалу, у слідах плісняви. Також неприємно вразити може середньостатистична квартира на останньому поверсі. У цьому випадку рекомендуємо роздивитися стелю на предмет протікань.

Стан комунікацій та вартість житла

При формуванні вартості житла важливу роль відіграє стан комунікацій. Якщо старі комунікації протікають, або вам у спадок від минулих власників дістануться старі надійні чавунні труби, можете сміливо торгуватися. Також можна вимагати знижку у разі поганої ванни, унітазу або раковини. Якщо у вас взагалі немає бажання після купівлі домовлятись з сантехніками і витрачати час та гроші, шукайте інший варіант з більш якісним ремонтом.

Тріщини на стінах та якість вікон

Не на користь квартири говорять і тріщини в стінах. Це говорить про неякісні несущі конструкції. Від такої квартири краще відмовитись. Ретельно роздивіться вікна. Від старих рам будуть протяги. Віддайте перевагу житлу з новими якісними пластиковими вікнами. Майте на увазі, що неякісні або невірно встановленні пвх-вікна китайського виробництва в питанні протягів іноді гірші, аніж старі радянські. Вже через пару років після встановлення від них буде нещадно дути. Про це варто подумати також перед тим, як купити будинок під Києвом.

Опалювальний сезон та напір води

При огляді перевірте напір води. Якщо він недостатній, то у вас будуть проблеми з елементарними повсякденними задачами – прийняттям душу та миттям посуду. У разі централізованого опалення варто запитати у сусідів, наскільки воно якісне. Поцікавтесь, чи тепло у квартирі. Додатковим плюсом буде автономна опалювальна система. Якщо ви не впевнені у власних силах, зверніться до фахівця-ріелтора, який допоможе вам підібрати якісне і недороге житло.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора