Microsoft і Google не виправдали очікувань

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1110

Нещодавно були опубліковані фінансові звіти, що припадають на другий квартал поточного року. Ці звіти були опубліковані, одними з найбільших гравців IT-ринку, а саме корпораціями Google і Microsoft. На інвесторських сайті компанії Google сповіщається про те, що чистий прибуток, отриманий підприємством за другий квартал 2013 року, приблизно склала 2,23 мільярда доларів. Ця сума за розрахунками економістів перевищила показники минулого року, в цьому ж часовому відрізку на 16%.

Друзі сайту: ви можете дізнатись більше про проект instarebate, який дозволить вам отримувати реальні гроші за угоди.

Розмір виручки ж, був збільшений на 19%, що в чисельному інтервалі становить 14,1 мільярда загальної виручки. Відомо так само про те, що 93% цієї суми, є заслугою власних сайтів, і тільки 7% припадає на Motorola Mobility, підрозділ прінадлежащееGoogle. Що ж до Microsoft, за квартал, ця компанія заробила чистого прибутку 4,97 мільярда доларів. Ця цифра є прекрасною, так як минулого року, на цей же квартал, Microsoft зазнавав збиток у розмірі 492 мільйонів доларів, що спровокувало покупка агентства AQuantive спеціалізується на інтернет-рекламі.

Ця угода визнана невдалою, тому як в результаті вона привела компанію до перших, за 26 років успішної роботи, збитків. Щодо виручки корпорації, вона зросла на 10%, у порівнянні з минулим роком і склала 19,9 мільярда. Негативний вплив на фінанси фірми, надали низькі покупки ПК, а так само необхідні витрати на здійснення «інвентарних поправок», які впливали на продажі планшетів Surface RТ.

Корпорація, так само оголосила про те, що ціни на останній товар знизяться. Як підсумок, слід зазначити очікування аналітиків, щодо обох корпорацій, так як від них очікували трохи більшого, ніж у підсумку получилось.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора