World of Tanks, популярна білоруська MMOG, встановила черговий рекорд

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2921

World of Tanks або Світ Танків - б'є рекорди популярності серед танкових екшенів. Гра оновила свій рекорд одночасного перебування користувачів на сервері, раніше вже занесений в «Книгу рекордів Гіннеса». Зафіксована 21 січня поточного року кількість одночасно граючих «танкістів» склала 190541 користувач. Це стало приводом для поновлення занесеного в легендарний реєстр досягнення дворічної давнини.

Нагадаємо, що тоді на одному сервері одночасно билося 91311 чоловік. Як повідомляє компанія Wargaming, розробник танкового онлайн-симулятора, в поточному місяці російський ігровий кластер одночасно прийняв значну кількість користувачів, що одночасно знаходяться в грі - 815 тис. чоловік. Треба сказати, що World of Tanks відмінний приклад онлайн гри для чоловіків і жінок - серед аудиторії проекту чимало представників жіночої статі, незважаючи на досить специфічний жанр.

Ігроманія через отакі-от ігри сьогодні стає поширеною проблемою і поступово виходить на друге місце після алкоголізму. Але якщо вывод из запоя с выездом Москва цілком можливий і його можна застосувати до будь-якої людини, то як лікувати ігроманію - поки невідомо.

Варто також відзначити, що приголомшливий успіх World of Tanks викликав справжній «танковий» бум - в мережі один за одним стали з'являтися проекти подібного жанру, наприклад флеш ігри для соціальних мереж. Втім, це тільки сприяє зростанню популярності оригіналу, підкреслюють аналітики. Білоруська компанія Wargaming здійснила справжній прорив - з дня релізу, що відбувся в 2010 році, сумарна аудиторія World of Tanks виросла до 50 млн. користувачів по всьому світу.

Цікаво, що цей яскравий танковий симулятор змусив грати в онлайн ігри навіть тих, хто раніше був дуже далекий від подібних розваг. Такому стрімкому розвитку проект зобов'язаний активності розробників - за вельми короткий час Wargaming зуміли зробити свій симулятор дуже захоплюючим. Осудна фізика, різноманітні гілки розвитку техніки, достовірні прототипи танків - переваг у «Танчики», прямо скажемо, немало. Як заявив Андрій Яранцев, що очолює відділ оперування Wargaming, World of Tanks - наочний приклад того, які результати здатний принести планомірний розвиток онлайн-гри.

Ще рік тому World of Tanks демонструвала видатні для сегмента free-2-play показники - більше 30% аудиторії постійно вкладають у гру реальні гроші. Враховуючи стрімке зростання прихильників проекту і вдумливий підхід розробників Wargaming, сьогодні можна сміливо говорити про World of Tanks, як про економічно вдалий проект з вельми привабливими перспективами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора