Як вибрати якісну керамічну плитку

  • Переглядів: 690

Сьогодні всі будівельні магазини пропонують купити керамічну плитку на будь-який смак і колір. Наприклад в інтернеті вона представлена в різних формах, кольорах і малюнках. Але крім цього, купуючи такий матеріал, слід звернути увагу ще на деякі параметри.

Вологостійкість

Якщо керамічна плитка підбирається для монтажу у ванній кімнаті, то вона повинна мати низькопористою структуру і бути максимально вологостійкої. Така плитка підійде і для кухні. Вона не буде вбирати неприємні запахи і її легко мити. Крім цього плитка повинна володіти низькою електропровідністю, що дуже важливо для вологих приміщень, де будуть підключатися електричні прилади.

Розмір

Дрібна плитка підійде для маленьких за площею і висотою приміщень, або зі складною конфігурацією. Великого розміру плитка від https://plitka.kiev.ua/brands/opoczno підійде для великогабаритних кімнат і приміщень.

Колір

Незважаючи на величезну кольорову гаму, основний колір все ж повинен бути спокійним. А акценти вже можна розставляти за допомогою плитки яскравих відтінків або з малюнком.

Плитка для підлоги

Вибираючи матеріал для таких цілей, слід віддавати перевагу плитці з маркуванням 4 класу зносостійкості і вище. Тим більше це важливо для приміщень з високою прохідністю. Якщо для плитки для підлоги в передпокої це важливий показник, то для ванної краще вибрати плитку з покриттям.

Матова або глянсова

Глянець добре виглядає в малогабаритних приміщеннях, візуально розширюючи простір. Матова плитка більше підійде для приміщень, де багато бруду, наприклад, для кухні. На матовою керамічній плитці менш помітні плями і патьоки.

Стиль

Якщо говорити про стиль, то в даному випадку дуже складно, що-небудь радити, адже у кожного свій смак. Але, найкраще, плитку підбирати в спеціалізованому магазині, де максимально представлені всі стилі: класичний, східний або античний і так далі. Витратьте деякий час і добре розгляньте малюнок і текстуру. Уявіть, як буде виглядати плитка в приміщенні, куди вона купується. Головне, не перестаратися, якісна керамічна плитка може прослужити не один десяток років. А ось малюнок може набриднути.

Догляд

Перевірте маркування на керамічній плитці. Вибирайте ту, яка досить агресивно діє на всі поверхні, і її можна мити сучасною побутовою хімією.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора