Компанія Blizzard почекає з включенням в Diablo III PvP-режимів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1483

Як заявив в офіційному блозі Diablo III Джей Уілсон, який очолює команду розробників популярної RPG, керівництво компанії вирішило відмовитися від включення в гру режиму PvP-боїв. Нагадаємо, що роботи над цим режимом тривали кілька місяців. Основною причиною відмови від режиму став млявий геймплей - гра в такому режимі виявилася відверто нудною і прісною.

Розробникам так і не вдалося створити вдалою системи мотивації для геймерів. Крім того, командна гра продемонструвала явний дисбаланс між класами. Уїлсон додав, що досягнення необхідного балансу може зіпсувати PvE-режим, тому від роботи над PvP було вирішено відмовитися. Втім, плановане на 2013 рік оновлення під номером 1.0.7 все ж додасть в гру можливість одиночних дуелей. Точна дата релізу поки не відома. Джей Уїлсон підкреслив - від створення командного PvP Blizzard не відмовиться. Вже розпочато роботу над новою версією системи командних боїв.

У ній буде приділено особливу увагу організації геймплея таким чином, щоб зробити гру цікавішою. Реліз Diablo III відбувся навесні поточного року. Розробники планували включити PvP-режим у фінальну версію, але через необхідні доробки його виключили з дистрибутива. Девелопери продовжили розробку командного режиму, і навіть продемонстрували його на ряді ігрових заходів. На жаль, ця версія PvP виявилася невдалою і була забракована керівництвом Blizzard.

Друзі сайту: ви можете орендувати посуточно квартиры в киеве за низькими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора