Як взяти машину напрокат?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 667

Прокатом автомобілів в нас вже нікого не здивувати. Ще до недавнього часу дозволити собі таку послугу могли тільки заможні клієнти, самі ж автомобілі були виключно дорогих іноземних марок. Сьогодні ситуація з орендою кардинально змінилася - компанії можуть запропонувати авто на будь-який смак за доступною ціною. Прокат автомобіля стане відмінним рішенням, якщо ваш особистий «залізний кінь» знаходиться в ремонті. Безліч людей також користуються послугою оренди авто у відрядженнях і під час подорожей.

Зверніть увагу, що на сайті https://narscars.com.ua/kiev-r2 ви можете на вигідних умовах взяти автомобіль в оренду швидко та вигідно!

Інструкція для оренди авто

• Щоб взяти автомобіль в оренду, необхідно завчасно зателефонувати в компанію, яка надає таку послугу і замовити авто на конкретну дату. При цьому також потрібно вказати термін оренди. Якщо ж ви проігноруєте ці дії, а відразу приїдете в автопрокат, може виявитися, що потрібної вам машини вже немає в наявності.

• Для того щоб взяти автомобіль в оренду, вам буде потрібно мати при собі паспорт, водійське посвідчення, ідентифікаційний код, певну суму для оплати послуги.

• При виїзді з автопрокату всі автомобілі мають повний або наполовину заправлений бензобак. При поверненні автомобіля клієнт повинен подбати про те, щоб обсяг пального був такий же. Підтвердженням того, що клієнт заправив автомобіль, є чек з АЗС, де чітко видно час, дату і обсяг заправленого палива.

• Якщо орендар поверне автомобіль пізніше зазначеного в договорі часу більш ніж на дві години, йому доведеться заплатити ще за добу оренди. У більшості компаній при поважної причини такої затримки додатково платити вам не доведеться. Для цього потрібно заздалегідь зв'язатися з менеджерами і повідомити про непередбачені обставини.

• У випадку ДТП слід викликати ДАІ і тут же повідомити про це страхову компанію і автопрокат.

• При бронюванні автомобіля за кілька місяців чи півроку практично в кожній компанії вам зроблять чималу знижку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора