World of Tanks Blitz тепер і на Андроїд

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1070

Гра World of Tanks є однією з найпопулярніших ігор на комп'ютерах, симулятор бою на танках привернув до себе величезну увагу. У цю іграшку грає купа народу, яка до цього взагалі не цікавилася комп'ютером, як таким, це один з феноменів даного проекту.

В якій ще грі ви побачите 50-річного дядька з радісним криком рветься до перемоги, або ж навпаки, засмученого поразкою. Пікантності у все це додає відмінність між «машинами», скилл гри (знання карти, танків та їх особливостей). Тепер ганяти в танки можна і на своїх планшетах зі смартфонами, раніше Wargaming випустила окрему World of Tanks Blitz тільки для iOS пристроїв і ось - відбувся реліз андроїд-версії.

Гра точно така ж, варто нагадати, що від комп'ютерного брата Blitz сильно відрізняється, все спростили, та й по суті це відгалуження саме для мобільних рішень. Поки що World of Tanks Blitz для андроїд доступна в декількох країнах, Росія і інші держави колишнього СНД в їх перелік не входять. Після того, як «софт» -версія буде обкатана, відбудеться світовий реліз, залежить дата, як ми зрозуміли, від результатів цього тестування.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора