Англія буде використовувати для боротьби з кіберзагрозами геймерів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1768

Як повідомляє AFP, влада почала набір молоді, знайомої з іграми та інтернетом. Про це повідомив Вільям Хейг, міністр закордонних справ країни. Символічно, що промову, присвячена цій події, глава МЗС Великобританії прочитав в Блетчлі-Парк - саме там під час Другої світової війни була проведена операція по злому німецької шифромашини Енігма. За словами Хегай, 100 молодих людей без вищої освіти будуть відібрані для роботи в Центрі урядового зв'язку.

В їх обов'язки входитиме забезпечення мережної безпеки державних установ і припинення хакерських атак. Правда, попередньо молоді фахівці пройдуть дворічний курс навчання в області безпеки, інженерної справи і комунікацій. Вільям Хейг зазначив, що сучасна загроза з боку мережі - вельми серйозна, і порівняв її з небезпеками, які загрожували країні під час Другої світової війни. Міністр підкреслив, що забезпечення безпеки країни в кіберпросторі має взяти на себе «покоління Xbox», добре знайоме з особливостями глобальної мережі, інтерактивними іграми і соціальними платформами.

Треба сказати, що останнім часом органи влади Туманного Альбіону неодноразово опинялися під прицілом хакерів. Приміром, навесні поточного року хакерська угруповання Anonymous вивела з ладу сайт МЗС, протестуючи проти намірів влади посилити контроль за особистою інформацією у мережі. А влітку хакери підтримали Джуліана Ассанджа, засновника популярного ресурсу WikiLeaks, атакувавши офіційний сайт уряду Великобританії.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора