Вибір одягу з каталогу фаберлік

  • Переглядів: 744

Компанія Фаберлік здійснює продаж косметичних товарів і одягу. Зробити замовлення можна в будь-якій точці землі. Щоб одяг ідеально підходила, слід дізнатися, як правильно її вибирати.

Для початку потрібно навчитися користуватися розмірної таблицею. Ознайомитися з асортиментом можна дуже просто, для цього потрібно смотреть каталог фаберлик.

Визначення параметрів чоловічої фігури  

A - Обхват шиї. Для вимірювання цього параметра слід сантиметровою стрічкою виміряти шию по колу, відступаючи від лінії плечей близько 2 см.

B - Обхват грудей у чоловіків визначається по одному параметру. Потрібно прокласти сантиметр так, щоб він охоплював самі опуклі точки грудної клітини. З боку спини сантиметрова стрічка повинна перебувати на рівні лопаток, а збоку - під пахвами.

C - Обхват талії визначається просто. Стрічку потрібно розташувати горизонтально підлозі посередині тулуба людини.

D - Обхват стегон можна визначити наступним чином. Стрічка натягується ззаду, охоплюючи самі виступаючі точки сідниць.

Визначення параметрів жіночої фігури

  A - Обхват грудей вимірюється так само, як і у чоловіків. Необхідно прокласти стрічку по самим опуклим точкам грудної клітини, ззаду - так, щоб захопити лопатки, а збоку - трохи нижче пахвових западин. Іноді для більш точного визначення розміру, вимірюють також обсяг над грудьми і під грудьми.

B - Обхват талії. Вимірювальну стрічку потрібно прокласти так, щоб вона проходила горизонтально талії. Перед вимірюванням можна пов'язати на поясі еластичну гумку або нитку, яка допоможе знайти талію.

C - Обхват стегон визначається так: сантиметром потрібно виміряти стегна, обхоплюючи стрічкою опуклості сідниць.

Визначення параметрів дитячої фігури

  Для молодшої вікової групи досить знати зростання малюка. Але не кожна дитина має загальноприйняті розміри. Щоб найбільш точно визначити розмірну сітку для малюка, рекомендується вимірювати і інші параметри, наприклад, об'єм грудей, талію і навіть вагу. Далі, грунтуючись на отриманих результатах і таблиці розмірів, можна легко вибрати потрібний розмір одягу.

A - Зростання. Для його визначення потрібно виміряти повністю дитини вертикально.

B - Обхват грудей вимірюється наступним чином. Стрічка для вимірювання розташовується по лопатках і лінії грудей, а також трохи нижче пахвових западин.

C - Обхват талії визначається шляхом прикладання стрічки на поясі як спереду, так і ззаду.

D -Обхват стегон. Слід розташувати сантиметр навколо стегон, захоплюючи виступаючі точки сідниць.

F - Довжина вироби до низу по внутрішньому шву визначається так: стрічкою для вимірювання (або довгою лінійкою) необхідно дізнатися відстань від підлоги до складки близько сідниць.

G - Довжина плеча. Цей показник вимірюється від основи шиї до опуклою кісточки плеча.

H - Довжина руки. Для знаходження потрібно виміряти всі відділи руки від плеча до зап'ястя.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора