Компанія Samsung створила мініатюрний SSD-накопичувач на один терабайт

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1448

Південнокорейська компанія Samsung представила рекордно маленький твердотільний накопичувач з об'ємом пам'яті в один терабайт. Пристрій під назвою 840 EVO оснащений інтерфейсом SATA. У блозі Samsung Tomorrow зазначено, що на даний момент їх винахід є найбільш компактним пристроєм подібної ємності. Розмір новинки становить 1,8 дюйма , тоді як інші терабітних накопичувачі , представлені на ринку, мають форм- фактор не менше 2,5 дюйма.

Товщина 840 EVO дорівнює 3 , 85 міліметра , а вага - вісім з половиною грамів. Також компанія Samsung розповіла про можливості новинки. Так , накопичувач може читати інформацію зі швидкістю 540 мегабайт в секунду , а записувати - зі швидкістю 520 Мб / с. Такі ж показники мають і накопичувачі серії 840 EVO величиною 2,5 дюйма. Відомо , що новинка надійде в продаж до Нового року. Ціна пристрою поки не розголошується. Компанія заявила , що в такому ж форм- факторі на ринок будуть випущені накопичувачі ємністю 120 , 250 і 500 гігабайт.

Стандартний розмір mini - Serial ATA ( mSATA ) був введений в 2009 році. Завдяки своїм розмірам ці накопичувачі можуть використовуватися в компактних пристроях типу ультрабуків , або виступати в якості додаткового диска в стандартних ноутбуках. Насос для свердловини відмінної якості за найдоступнішою ціною ви можете придбати на нашому порталі. Ми пропонуємо найкраще обладнання від відомих виробників і гарантуємо його довговічність.

Друзі сайту: строительная лицензия киев


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора