Оголошення Яндекса тепер «плаваючі»

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1212

Блок рекламних оголошень Яндекс.Директа став «плаваючим». Тепер він зможе з'явитися не тільки збоку на сторінці, а ще внизу, під результатами пошуку. У будь-якому випадку місце для розміщення реклами залежить в першу чергу від того, в якому випадку вона приверне більше реклами.

Блок з рекламою внизу сторінки поміщає в себе близько чотирьох оголошень, які відібрані для «стовідсоткових» показів. Якщо необхідно збільшити переходи на сайт, де розташовуються всі оголошення, рекламодавці можуть додати посилання.

Друзі сайту: на сайті диод-визион.ру ви можете замовити якісні та яскраві світлодіодні табло, вивіски, аптечні хрести за доступними цінами!

«Рекламні технології Яндекса» повідомили: «Проводячи експерименти, з'ясувалося, що розташовувати оголошення під результатами пошуку набагато якісніше й ефективніше, ніж розташувати їх справа».

Поки працює тільки частина змін запитів і називається даний метод «Показ праворуч і під результатами пошуку».

«З недавніх пір Яндекс, дійсно, вражає своїми експериментами. Не так давно в спецрозміщенні випробували покази реклами з «іконками», а тепер правий блок став плаваючим », - коментує інновацію Марія Дементьєва, менеджер відділу реклами I-Media.

Звичайно, все цієї стало новинкою, але не настільки. В Гугл давно вже використовують оголошення під результатом видачі запиту. Тепер не секрет, що й інші користувачі знайомі з таким видом розміщення.

Після того як впровадили дані зміни в Яндексі, хочеться мати можливість виділяти окремі «шматочки інформації» даних в блоках, а в них би показувалися оголошення: спецрозміщення, праворуч блок (дані про середній позиції) і блок під результатами пошуку.

Хочеться відзначити, що даним способом можна отримати чіткий висновок про ефективність кожного блоку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора