Лютневі овини від SEO-фахівців

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1022

Персоналізація пошуку почала свій шлях саме в цьому році. Спочатку року в січні місяці з'явилася функція від Google під назвою «SearchPlusYourWorld», яка відрізняється унікальністю забезпечення користувача. В кінці року Яндекс запустив алгоритм «Калінінград», який є новинкою і враховує історію пошукових робіт користувача.

Ви також можете установить yandex браузер для швидшого та якіснішого доступу в інтернет!

Критерії для пошукового просування змінюються і оновлюються. Російські та зарубіжні фахівці розходяться в думках про оцінку пошуковиків, але й ті, й інші погоджуються з тим, що дані зміни та оновлення просто неминучі. Зрозуміло, що сайти з позиціонуванням критерію ефективного пошуку просування стають менш актуальними, тому нові показники залишаються питанням спору для сео-спецілістов.

Західні сео-фахівці стверджують, що нові умови дозволяють відстежити середній рівень позицій ресурсу, кількість показів, CTR і динамічне зростання аудиторії. Російські сео-фахівці впевнені, що в найближчому майбутньому не буде можливості у зміні метрик у звітності SEO. Запущений пошуковик від Яндекс практично нічого не змінив у комерційних запитах.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора