LG готує новий планшет

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1078

LG - це компанія, яка практично відсутня на ринку мобільних девайсів. Звичайно, вона випускала смартфони, але вони не отримали великої популярності з кількох причин. Перш за все варто відзначити їх "звичайність". Так, саме так - це просто смартфон з нормальними технічними характеристиками без будь-яких фішок (а навіщо купувати такий пристрій, якщо за аналогічні гроші можна придбати куди цікавіший девайс, та ще й з кращими характеристиками). Практично всі пристрої LG продавалися за завищеними (по відношенню до технічних характеристик) цінами.

Друзі сайту: дізнайтесь більше про crm системы на сайті terrasoft.ua !

За ці гроші можна купити, приміром, смартфон від samsung, sony або htc, а якщо простудіювати ринок "Китаю", то ваша покупка буде ще вигідніше. Хоч на ринку смартфонів у LG не дуже гарна ситуація, але ця компанія там присутній (хоч в якомусь вигляді), при цьому на ринку планшетів LG своєму розпорядженні лише одним пристроєм, який вже, швидше за все, ви ніде не знайдете (по-суті це був мертвонароджений гаджет). Судячи з чуток, компанія хоче виправитися, порадувати користувачів своєю новинкою, при цьому повернутися на ринок і забезпечити собі там хороші продажі, так як зараз LG готує новий планшет під назвою G Pad.

Його технічні характеристики цілком сучасні - 2 гігабайти оперативної пам'яті (чого вистачить навіть для найвибагливіших іграшок). Дисплей буде розміром 8.3 дюйма (дозвіл буде 1920 на 1200 пікселів). Що ж до самого цікавого - зовнішнього вигляду, поки що в мережі фотографій немає, але люди, які бачили особисто нову розробку LG, кажуть, що він красивий, тонкий і легкий, крім того - рамка навколо дисплея дуже тонка.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора