Кожен зможе відкрити магазин в Одноклассниках

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1276

«Однокласники» - одна з перших, і донині найпопулярніших, соціальних мереж СНД, 16 липня запустила новий сервіс, який має назву «Магазини». Цей сервіс розроблений в союзі з відомим проектом «Товари Mail.Ru». Особливість даного сервісу полягає в тому, що він дає можливість всім комерційним особам (приватні підприємці або відомі торгові марки) відкривати інтернет-магазини прямо на просторі соціальної мережі.

Оплата товарів буде здійснюватися прямо на сайті, через введені віртуальні гроші. Близько двохсот тис. бізнесменів вже використовують «Однокласники» в якості дистриб'юторського інструменту. Відомо, що активність користування ресурсом зашкалює за 40 млн. на день, а значить, що поширюючи інформацію про свій продукт в такому місці, попит та продажі неминуче зростуть.

Так само, для підвищення активності, розробники планують внести до даний сервіс, кнопки «У мене є» і «Я хочу», що дозволить поширювати дані про товар від одного користувача, до інших, що знаходяться у колах спілкування першого. Однак, цей сервіс вже мав місце бути, так як порядком 3-4 магазинів, до введення масовості, вже працювали в соціальній мережі.

За прогнозами, відсоток податку з виручки кожного магазину, на користь «Однокласники» становитиме близько 3%, а мінімальна оплата за доступ до сервісу 500 рублів / місяць.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора