Нові версії мобільної операційної системи Android не будуть підтримувати Flash

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2056

Як повідомляють представники компанії Adobe Systems, платформа Android вже в найближчому майбутньому перестане підтримувати Adobe Flash. Точніше, починаючи з Android 4.1, офіційний Flash Player для цієї платформи випускатися не буде.

Більше того - з 15 серпня в Android Market (не так давно перейменований в Google Play) доступ до дистрибутива Flash Player буде закритий. Цікаво, що розробники заздалегідь попереджають - при оновленні Android 4.0 до нової версії Flash Player слід видалити, оскільки його робота буде нестабільною. При цьому Adobe Systems безумовно не збирається адаптувати Flash під платформу Jelly Bean (таке кодове ім'я буде носити Android 4.1). Цікаво, що саме підтримка технології Flash Player протягом довгого часу називалася користувачами основною перевагою операційної системи від Google.

Втім, компанія готова до подібного повороту - як уже повідомляли ЗМІ, в анонсованому недавно Google Nexus 7 браузером за замовчуванням буде Chrome, причому цей браузер буде орієнтований на HTML5 і не буде підтримувати Flash. Від підтримки Flash в операційній системі iOS досить давно відмовилася і компанія Apple. Творець компанії пояснив причини такого рішення просто: Flash повністю залежить від розробників, технологія має недостатньо високий рівень стабільності і безпеки, а також надзвичайно швидко «з'їдає» заряд батарей мобільних девайсів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора