Об'єднання Yahoo! і Facebook

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 955

Зовсім недавно, за словами деяких закритих джерел, в колах зацікавлених користувачів стали з'являтися чутки про те, що Facebook планує об'єднатися з Yahoo!, з метою створення нової пошукової системи. Марісса Меєр, глава Yahoo! проводить переговори з Шеріл Сендберг, директором Facebook.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісна та оригінальна сувенирная продукция с логотипом, яку ви можете придбати за доступними цінами!

Підсумком об'єднання цих компаній, експертами вже передбачені як потенційні вигоди, у вигляді багатомільярдних доходів для обох сторін, так і загроза функціонуючої в даний час розстановці сил в IT-індустрії. При вдалому завершенні переговорів, компанії Facebook дістануться ексклюзивні технічні можливості, а Yahoo! отримає нові конкурентні ринки збуту. Нова пошукова система, створена в процесі такої співпраці, як стверджують експерти, покаже відчутні переваги перед Bing, а також складе конкуренцію Google.

На сьогоднішній день обидві компанії величезні, і користуються популярністю у сфері мобільного інтернету. Аудиторія гіганта Facebook складає приблизно 500 млн на місяць. Приблизно стільки ж становить кількість користувачів мобільної версії Yahoo!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора