Колишній глава Google - Ерік Шмідт, поділився своїми думками з громадськістю

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1100

Ерік Шмідт довгий час був головою однієї з найбільш прогресивних і швидкозростаючих компаній , а саме - Google. Зараз він пішов з цього поста і є головою правління даної компанії і він поділився своїми уявленнями про прийдешній рік і його тренди . Звичайно , ніяких планів і продуктів , які готує Google , Шмідт не розкрив , але розповів про своє бачення індустрії.

Його думка важлива не тільки як правителя великої компанії в даній області , але і як того - самого творця , адже він сам причетний до просування і створення нових продуктів , сервісів і тих самих « трендів ». За словами Еріка , в найближчий рік ніяких змін у сфері пошуку та пошукових технологій не буде , розкручування сайту в пошукових залишиться все таким же дієвим способом отримання клієнтів та відвідувачів на свій сайт.

Також він оголосив про те , що в 2014 мобільні технології зроблять крок ще далі і все більше людей будуть використовувати мобільні пристрої в своєму житті , особливо сильно популяризуються різні носимі гаджети , начебто Google Glass , над якими зараз якраз йде робота в компанії! Але інтереси Шмідта виходять далеко за межі IT індустрії. Далеко зайде і медицина , частково завдяки тим самим технологіям - стане можливим лікування на рівні генома , щоб людей могли позбавляти від « вроджених » захворювань , які зараз поширені повсюдно ! Але все це ми зможемо побачити вже наступного року , слава Богу залишилося до нього залишилось всього - нічого !

Друзі сайту: на сайті mandarin.dp.ua/organizacija-delovyh-meroprijatij ви зможете більше дізнатися про організацію конференцій та ділових міроприємств, а також замовити послуги компанії, яка на цьому спеціалізується.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора