CMS не завадить сайту вийти в топ

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 894

Пошукові системи стежать за якістю контенту веб-сайту і не звертають уваги на движок CMS, на якому він працює. Про це говорять дані дослідження, проведеного компанією Seolib. Як передає сайт Searchengines, дослідження проводилося з 5 по 25 серпня минулого року.

Юрій Кушнеров, керівник компанії Seolib, розповів, що початок дослідженню поклало зростаюча кількість претензій від клієнтів компанії, які полягали в тому, що більшість SEO-оптимізаторів відмовляються братися за розкрутку ресурсу, так як він, на їхню думку, не відповідає деякими параметрами.

На сторінці http://rozetkin.com.ua/VIKO-Carmen-p40/ ви можете замовити якісні розетки Carmen від компанії VIKO за доступними цінами!

Наприклад, небажаним для них було те, що сайт побудований на безкоштовному конструкторі, такому, як Joomla або WordPress. Дослідження було проведено в Топ-100, Топ-10 і Топ-3 російської та української версії Яндекса. Запити були розсортовані за такими категоріями: загальні, інформаційні, транзакційні і навігаційні.

Були перевірені різні системи управління контентом, включаючи як платні, так і безкоштовні, від найпопулярніших до найрідкісніших. Статистика проведеного дослідження така: за інформаційними запитами лідирують три безкоштовні системи: WordPress, Drupal та Joomla. Треба відзначити, що сайтам на платних движках не завжди вдавалося потрапляти в топ.

В видачу Яндекса змогли пробитися навіть сайти на конструкторі Ucoz. Відносно навігаційних запитів ситуація така ж, крім того, там присутній Data Life Engine. Покупцям інтернет магазинів будуть цікаві транзакційні запити. За ним до трійки лідерів Яндекса увійшли вищезгадані безкоштовні системи. А ось Google вивів на третє місце зневажаються багатьма інтернет-бізнесменами Ucoz.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора