Гороскоп: що потрібно знати про знаки зодіаку, щоб з ними не посваритися

  • Переглядів: 289


Ми не любимо довгі гороскопи, тому склали свій - короткий і веселий. Розповідаємо, що потрібно знати про знаки зодіаку, щоб з ними не посваритися.

До речі, перевірити сумісність знаків зодіаку радимо на сайті krainau.com вже зараз.


Овен (21 березня - 20 квітня)

Овен по праву вважається самим впертим знаком зодіаку. Ось упреться в щось і не відступить ні за що! Тому, щоб уникнути чергової драми, радимо хоча б іноді йти на поступки. А то вийде як в байці про двох баранів.


Телець (21 квітня - 21 травня)

Тельці просто не терплять скигліїв! Тому не варто звалювати всі свої проблеми на цей знак зодіаку. Після тижня «плачу в жилетку» вони висловлять все, що про тебе думають! Грандіозна сварка забезпечена!


Близнюки (22 травня - 21 червня)


«Ой, а де ти, а з ким ти, а що зараз робиш?» - ось що дратує Близнюків більше все. Тому, якщо ти дорожиш людиною і не хочеш зайвий раз лаятися, радимо уникнути подібних «допитів». І свої нерви побережеш, і чужі.


Рак(22 червня - 22 липня)

Як то кажуть, не тягни ковдру на себе. Для Раків ти - не центр всесвіту, а всього лише її складова. Тому, якщо не хочеш посваритися з цим знаком зодіаку, відразу врахуй цей факт.


Лев (23 липня - 21 серпня)


Посваритися з Левом дуже легко, досить сказати щось про його зовнішності або друзів. Невинний жарт про зачіску або макіяж може обернутися справжньою драмою.


Діва (22 серпня - 23 вересня)

Діви - дуже відповідальний знак зодіаку. І вони просто не виносять, коли люди не виконують своїх обіцянок! Тому, якщо ти не хочеш посваритися з Дівою, радимо сто разів подумати, перш ніж говорити: «Покладися на мене».


Ваги (24 вересня - 23 жовтня)

Ваги просто не виносять, коли їх в чомусь обмежують! Для них головне - свобода. За тиждень таких «не можна» і «не варто» вони накопичать стільки образи, що в один прекрасний день вибухнуть. І ось тоді настане сварка вселенського масштабу!


Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)

Для Скорпіонів дуже важлива чесність як в стосунках, так і в усьому іншому. Тому не радимо обманювати цей знак зодіаку навіть по дрібниці, адже все таємне рано чи пізно стає явним!


Стрілець (23 листопада - 22 грудня)

Стрілець завжди вважає, що він має рацію. Тому, якщо ти хочеш з ним про щось посперечатися, подумай, що для тебе важливіше: перемогти в суперечці або зберегти хороші відносини.


Козеріг (23 грудня - 20 січня)

Для того щоб посваритися з Козерогом, досить сказати, що він неправий. І взагалі, вони не терплять, коли ними маніпулюють або не довіряють їм. Тому радимо зайвий раз не вказувати цього знаку зодіаку, що робити.


Водолій (21 січня - 19 лютого)

Водолій - людина настрою. Передбачити сварку тут взагалі неможливо. Представників цього знаку може образити все що завгодно! До речі, Водолії не завжди розуміють сарказм, тому радимо тобі уникати жартів на межі.


Риби (20 лютого - 20 березня)

Риби - дуже тонкі натури, вони люблять помріяти, а іноді і зовсім витають десь в хмарах. Тому, якщо постійно їх «спускати» на землю, можна дуже сильно посваритися!

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора