В онлайн-режим GTA 5 додадуть пограбування

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 886

Всі знали, що Rockstar буде випускати свій шедевр - гру GTA V для консолей нового покоління і персональних комп'ютерів, хоча офіційна позиція компанії була, як завжди, відмова.

Всі представники мовчали, роблячи заяви лише в останній момент, на зразок того, яке ми могли споглядати недавно. Від версії для продуктивних пристроїв гравці чекали якихось незначних «булочок», на зразок поліпшеною графіки, але Рокстар здивувала всіх своїми нововведеннями. Насамперед - консольна версія тепер працюватиме в розширені 1080p замість «старих» 720, геймери, що володіють Xbox One і PlayStation 4 зможуть в порожнистої мірою відчути світ навколо себе.

Але це далеко не все - одним з головних моментів, який з'явиться в п'ятій GTA, став режим гри від першої особи, тепер сприйняття ігрового процесу буде куди краще, чого тільки варта стрілянина від першої особи або гонки. У першому випадку це нагадує, як мінімум Counter Strike GO або Battlefield / Call Of Duty, у другому - Need For Speed або будь-які інші подібні гонки. І це ще не все.

Крім одиночної компанії в GTA 5 є і онлайн-режим, який невпинно розвивається і росте, разом з презентацією консольної версії Рокстар додасть в нього можливість здійснювати пограбування. Тепер ви можете зібратися в онлайні зі своїми друзями у когось на квартирі, спланувати пограбування, після чого втілити його в життя, отримавши купу грошей.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора