Фонди захисту авторських прав на контент

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 975

Рада видавців Європи знову виступила проти Google. Вона представляє інтереси більшої частини держав Євросоюзу. Фахівці ради висловили думку про те, що робота спеціального фонду, який створила компанія, має на меті компенсувати збиток, нанесений французьким видавцям, розмір якого становить шістдесят мільйонів євро. Однак цього недостатньо, для того щоб вирішити накопичені проблеми по неавторизованого користуванню матеріалами.

До ради видавців увійшли такі країни, як Великобританія, Австрія, Данія, Німеччина, Швеція, Греція, Швейцарія та інші. Франція поки не включена до складу організації. Анджела Міллз Уейд, виконавчий директор ради, заявила про те, що порушення прав у цій сфері не дозволяє пресі створити адекватний механізм компенсації. Від цього втрачається його фінансова стійкість, а саме вона відіграє важливу роль у створенні контенту високої якості і кращих бізнес-моделей.

Вільний доступ матеріалів в інтернеті вже став закономірністю. Зараз многий контент доступний абсолютно безкоштовно: музика, текстовий матеріал, відеофільми, онлайн ігри на двох на одному комп'ютері та багато іншого.

На даний момент багато видавництв стурбовані питанням обмеження вільного доступу до їх матеріалами. У зв'язку з цим просуваються відповідні закони. Також використовуються способи монетизації матеріалів і виставлення рахунків за використання статей. Німецькі видавці вже змогли відстояти свої права, добившись випуску закону про авторські права на використання текстової інформації.

Google заявив про відкриття нових фондів, здатних відшкодувати збиток не тільки французьким видавцям.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора