Агрегатор Google News опинився під пресингом

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1060

Асоціації видавців у багатьох країнах всього світу вже давно висловлюють свої претензії з приводу того, що численні інтернет-сервіси переманюють покупців журналів і газет. Основним об'єктом нападок на сьогоднішній день залишається аггрегатор Google News. Ряди незадоволених тим, що відбувається зовсім недавно поповнилися французькими видавцями. Їх, до слова, підтримує місцевий уряд.

Наприкінці жовтня Ерік Шмідт, який є діючим керівником компанії Google, отримав незвичайний лист від Франсуа Олланда, президента Франції. У листі французький уряд попереджає, що гігант всесвітньої павутини змушений буде платити за посилання на новинні статті на французьких сайтах.

Президент Франції висловив свою надію на те, що переговори пройдуть успішно і матимуть позитивний результат. У разі відмови Google від сплати, Франція має намір оформити свої вимоги законодавчо.

Слід нагадати, що в Німеччині подібний законопроект вже існує. Він має назву «Lex Google» і на сьогоднішній день вже отримав хорошу підтримку парламенту.

Ви можете взяти в аренду поливомоечные машины за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора