Безкоштовні групові відеодзвінки в Skype

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1299

alt

Розробники програми інтернет-телефонії Skype днями заявили про скасування плати за використання функції групових відеодзвінків VoIP -сервісу. Безкоштовно організовувати групові відеодзвінки за допомогою Skype з 28 квітня можуть користувачі ПК на Windows , Mac , консолей Xbox One .

Одночасно до переговорів можуть приєднатися до 10 співрозмовників , які виходять на зв'язок за допомогою стаціонарних ПК, або до 4 користувачів Xbox One .

Представники корпорації Microsoft інформують , що при доступі з пристроїв на базі інших операційних платформ сервіс стане безкоштовним в найближчому майбутньому. Поки ж користувачам ПК і гаджетів на базі Windows 8 , Android , iOS , Windows Phone потрібно буде деякий час почекати .

За словами творців сервісу , незважаючи на його популярність у форматі відеодзвінків за участю двох користувачів , безсумнівно , затребуваною є можливість налагодити відеозв'язок з більш численною групою людей , наприклад , родичів , приятелів , колег.

Нагадаємо, впродовж останніх декількох років груповими відеочату могли скористатися виключно користувачі десктопной версії Windows , а також Mac ( Premium- підписка ) . Не так давно сервіс став доступним для власників Xbox One .

Раніше за користування відеоконференцзв'язком в Skype необхідно було заплатити 4,99 доларів на день або ж 8,99 умовних одиниць щомісяця , до того ж , для цього потрібно було завести Premium аккаунт в Skype.

В умовах конкуренції компанія Microsoft змушена була прийняти рішення про скасування плати за групові відеоконференції. Слід зазначити , існують аналогічні сервіси , наприклад , Google Hangouts , в яких скористатися багатоканальним відеочатом можна безкоштовно .

Одночасно зі скасуванням плати за групові відеочати в Skype Microsoft відмовилася від надання преміальних акаунтів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора