Yahoo! позбавиться від дрібних проектів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 942

Компанія Yahoo! обмежується таким правилом ведення свого глобального бізнесу, як зосередженість на великих проектах або розробках. Різні ж дрібні роботи компанія швидко закриває, якщо вони не приносять достатньої вигоди. В результаті такої політики з 1 квітня цього року більшість проектів дрібних масштабів просто-напросто будуть закриті. Причина для блокування невеликих сервісів вельми банальна - користувачі рідко ними користуються.

 

Друзі сайту: можливо саме отсюда ви зможете дізнатися максимально багато інформації про місто Ріміні в Італії!

До загального «чорний» список потрапили такі проекти, як, наприклад, Yahoo Clues. Ця програма розроблена для аналізу ключових слів. Була вона створена два роки тому, і можливість даного проекту полягала не тільки в аналізі ключових слів. Даною програмою фахівці могли «бачити» і групувати запити за критеріями віку і статі користувача. Також функція дозволяла «бачити» і тимчасову градацію, тобто коли користувач виконував пошук.

Далі пошуковик Yahoo! позбавлять такого проекту, як Yahoo App Search. Цей проект потрібен для смартфонових систем iOS і Android. Його функція полягає у створенні на мобільних апаратах пошукової системи, яка допоможе знайти користувачеві потрібний йому магазин або платний сервіс. Притому, що Yahoo App Search володіє декількома фільтрами, які полегшують пошук.

До перерахованих вище програмами додаються Yahoo Sports IQ і система форумів Yahoo Message Boards. Плюс до цього будуть частково «знищені» проекти на кшталт Yahoo Avatars і Updates API, яким вирубають технічну підтримку. Так, користувачам доведеться вдаватися до власних методів «лагодження приладу», якщо виникне «баг» у системі. І, наостанок, Yahoo! вимкне «кнопку скачування» проекту BlackBerry.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора