Створено нові оновлення з Windows 8 для програм «Пошта», «Контакти» і «Календар»

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1354

У вівторок, 26 березня компанія Microsoft планує випустити нове оновлення з Windows 8, для програм «Пошта», «Контакти» і «Календар». За словами представників компанії, дані поновлення внесуть перелік базових функцій, які раніше були відсутні в попередній версії додатків. Завдяки новій поштовій програмі, користувачі зможуть створювати, видаляти, позначати листи як спам, а також перейменовувати папки.

В оновленій «Пошті» використовуватиметься режим «Показати тільки непрочитані листи». Також за допомогою оновленої функції «Пошук», з'явиться можливість знаходити не тільки, які були завантажені на пристрій, а й ті листи, які знаходяться на поштовому сервері. Програма «Календар» включатиме додатковий режим перегляду подій під назвою «Робочий тиждень», також з'являться інструменти, за допомогою яких можна буде управляти зустрічами. Але, користувачі, які оновлять програму, будуть позбавлені можливості синхронізувати свій «Календар» з календарем Google, причиною цього стало те, що Google більше не підтримує протокол Exchange ActiveSync.

Додаток «Контакти» матиме нові налаштування для перегляду стрічки друзів, завдяки яким користувач буде мати можливість вибрати ті соціальні мережі, з яких він хоче отримати інформацію. Оновлені додатки можна буде з інтернет-магазину - Windows Store, в якому є програми для операційної системи Windows 8.

Друзі сайту: якщо у вас є автомобіль, вам може знадобитись dvr видеорегистратор відмінної якості, який ви можете придбати за низькими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора