Як вибрати найкращу біржу криптовалют для ваших потреб?

  • Переглядів: 235


Оскільки є сотні різних бірж криптовалют на вибір, найкращий спосіб переконатися, що у вас буде хороший досвід і ви зароблятимете гроші, а не втрачатимете їх, — це зосередитися на кількох ключових факторах.
 

Варіанти торгівлі
 

Спочатку переконайтеся, що конкретна біржа криптовалюти має необхідні вам параметри торгівлі і там можна купить toncoin. Деякі платформи дозволяють вам купувати або продавати тільки криптовалюти, в той час як інші дозволяють купувати та продавати валюти та торгувати ними з іншими трейдерами.
 
Справді, деякі біржі криптовалюти більше орієнтовані на короткостроковий торговий прибуток, як денна торгівля або стратегії свінг-торгівлі. На цих біржах трейдери спекулюють на майбутній вартості цифрових валютних пар та заробляють чи втрачають гроші залежно від точності своїх прогнозів.
 
Інші провідні біржі більше орієнтовані на купівлю чи продаж криптовалюту. Вони більше орієнтовані на довгострокових інвесторів, які сподіваються, що вартість обраної валюти з часом поступово зростатиме, що теоретично призведе до більш довгострокового прибутку.
 
Треті біржі дозволяють обмінювати одну цифрову валюту на іншу, наприклад, обмінювати Ethereum на біткойни. Найголовніше:
переконайтеся, що платформа, яку ви збираєтеся використати, може робити те, що вам потрібно, перш ніж вкладати гроші.
криптовалюта
 

Комісії


Більшість платформ обміну криптовалютою стягують певні комісії. Зрештою їм потрібно якось вижити на ринку. Але біржові платформи сильно розрізняються за способами справляння цих комісій.
 
Деякі їх, наприклад, комісії за депозит. Ці комісії стягуються з кожної суми, що внесена з вашого банківського рахунку або дебетової картки. Інші стягують комісійні, які становлять невелику частину будь-якого прибутку, який ви можете отримати від торгівлі криптовалютною парою.
 

Торгові інструменти
 

Далі розгляньте торгові інструменти, якими оснащена криптовалютна біржа. Деякі біржі більше орієнтовані на просунутих або досвідчених трейдерів, яким потрібні різні графіки, аналітичні інструменти та інші функції прийняття розумних торгових рішень.
 

Інші більше підходять для новачків і може мати дуже мало інструментів для побудови графіків чи аналізу. Вони можуть вимагати від користувачів використовувати лише попередньо створені гаманці або дозволити їм купувати біткойни та інші валюти, але не торгувати ними.

Способи оплати


Більшість бірж криптовалюти дозволяють робити депозити і купувати різні валюти, використовуючи кредитні або дебетові картки, банківські рахунки та інші методи депозиту.
 

Обслуговування клієнтів
 

Нарешті, перед тим як вибрати біржу криптовалюти, ви повинні вивчити історію обслуговування клієнтів або її репутацію. У деяких місцях є відмінна підтримка клієнтів, наприклад цілодобові сеанси чату або відповіді електронною поштою. Інші, безумовно, гірше в цьому плані і можуть залишити вас у підвішеному стані, якщо у вас є термінове важливе питання або ви хочете дізнатися про свій баланс біткойнів.
 
Може бути складно знайти біржу, яка є абсолютним лідером у всіх цих відносинах, тому вам потрібно вибрати те, що вам найбільше подобається, але не забувати враховувати перераховані вище фактори.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора