Electronic Arts оголосила дату релізу Dead Space 3

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1714

Третя частина космо-хоррора Dead Space 3 вже відома. Отже, продовження одного з кращих представників жанру жахів - 5 лютого. Саме в цей день стартують американські продажі гри. У Європі продажі стартують через три дні.

Повідомляється також, що студія Visceral представила інноваційну систему розробки озброєння, яка буде включена в гру. На офіційній прес-конференції представники студії розповіли про початок на офіційному сайті гри цікавого конкурсу під назвою Tools of Terror. В рамках цього конкурсу геймери створять унікальні види зброї для Кларка. Після цього будуть відібрані найкращі роботи, які включать в Dead Space 3. Крім того, автори кращих екземплярів будуть включені в гру в якості масовки.

Нагадаємо, що Dead Space 3 анонсували на літній виставці E3. У ній вперше з'явиться режим кооперативного проходження. Треба сказати, що багатьом шанувальникам включення в гру подібного режиму здалося, як мінімум, дивним - про який хоррорі може йти мова при спільній грі? Electronic Arts мотивувала свої дії турботою про геймерів. Як повідомили представники компанії, велика кількість гравців назвали Dead Space і Dead Space 2 надто страшними для одиночної гри.

Друзі сайту: купить часы


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора