Як вибрати віброплиту

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 665

При проведенні дорожніх ремонтно-будівельних робіт необхідний такий агрегат, як віброплита, яка також використовується при укладанні бруківки і плитки, мощенні доріжок. Вона також отримала назву вибротрамбовка і вібромайданчик. Принцип дії агрегату досить простий. На плиту, виконану зі сталі або чавуну, від двигуна передається відцентрова сила. Так, за рахунок вібрації підстави, здійснюється вирівнювання грунту. Такий принцип роботи дає можливість здійснювати всі роботи швидко і гарантовано якісно.

Найбільш популярна продаж віброплит з бензиновим двигуном. Цей тип двигуна зручніше електричної моделі і дешевше дизельного варіанту. Для тривалої та інтенсивної експлуатації професійних моделей виброплит, як правило, використовуються дизельні двигуни. Роблячи акцент на виробнику двигуна, користувачі досить часто плутають марку самої віброплити та її двигуна.

За способом пересування, віброплити бувають реверсні і прямоходні. У важких агрегатах, якими не зручно здійснювати розворот, використовується ручка-штурвал, нахилом якої можна змінювати напрямок руху пристрою.

До речі, на сайті https://ukrsnab.com.ua/stroitelnoe-oborudovanie/vibroplity ви можете придбати якісні віброплити за найкращими цінами на ринку!

Якщо вибираєте вібротрамбовки або шукаєте мотопомпи, в будь-якому випадку потрібно завжди в першу чергу ретельно оглядати корпус агрегату. Краще, якщо корпус вібротрамбовки буде цілісним, являючи одне ціле з основою. Оскільки обладнання знаходиться під вібраційними навантаженнями, то відсутність швів продовжить термін його експлуатації.

Крім цього, варто звернути увагу на наявність транспортувальних коліс. Саме вони дуже полегшують переміщення агрегату. Ремінний механізм пристрою повинен закриватися кожухом з усіх боків. Купуючи недорогі бетономішалки в інтернет магазині, можна зустріти віброплити, виробники яких прикривають ремінь муфти лише із зовнішнього боку, що призводить до потрапляння піску і подальшої поломки. На такі нюанси необхідно звертати увагу, тому що від цього залежить термін її експлуатації.

Купуючи виброплиту для укладання асфальту, слід також уточнювати наявність системи зрошення. Вона не дозволяє основи агрегату прилипати до гарячого асфальту. Зробивши покупку, потрібно дотримуватися відповідних рекомендацій зі зберігання та обслуговування, проводити необхідні перевірки. Тільки тоді вона прослужить довго і не зажадає відразу ж після введення її в експлуатацію.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора