Як вибрати банкетку для юного піаніста?

  • Переглядів: 421

Після покупки піаніно, вкрай важливо підібрати і стілець, на якому буде розташовуватися дитина під час занять і репетицій на інструменті. Від цього залежить комфорт під час гри, а також правильність постави у дитини. Рекомендуємо дочитати цю статтю до кінця і уважно поставитися до вибору стільця або банкетки.

Отже, найголовнішими вимогами, що вимагаються від банкеток для фортепіано від https://tos.in.ua/, це їх стійкість і комфортабельність. Інші критерії при виборі цього аксесуара - довговічність і функціональність. Важливим моментом є можливість регулювання банкетки по висоті. Адже якщо Ваша дитина росте, то вкрай важливо, щоб він займав зручне і комфортне положення по висоті під час занять за піаніно.

Давайте розберемо, які види банкеток існують.

Металеві банкетки з X-подібним підставою

Самий бюджетний тип банкеток. Як правило, вони довговічні при використанні в домашніх умовах і доступні за ціною. Регулювання висоти відбувається шляхом зрушування ніжок. Найчастіше, вони мають 3-5 положень регулювання. Вони менш естетичні, але зате практичні і компактні. Колірна гамма зазвичай обмежена чорним кольором. Загальна висота регулювання такої банкетки варіюється від 40 до 60 см. Вага банкетки від 2 до 4-х кілограм.

Дерев'яні банкетки з регулюванням

На вигляд, дерев'яні банкетки дуже сильно схожі на звичайний пуф. Але у даного типу банкеток, також є регулювання висоти, але, на відміну від попереднього типу, вона точніша. Вага таких банкеток близько 7-9 кг. Виглядають дуже естетично, але до транспортування менш пристосовані через свої габарити. Колірна гамма таких банкеток представлена в наступних кольорах: чорна, біла, коричнева. Зустрічаються і інші відтінки. Їх виготовляють з МДФ, сосни або бука. Саме сидіння покривають шкірзамінником або велюром. Мінімальна висота такої банкетки - близько 50 см. Максимальна ж варіюється і може доходити до 62-65 см. Таких цифр достатньо, щоб регулювати рівень як для дитини так і для дорослого.

Дерев'яні банкетки без регулювання

На зовнішній вигляд, такий тип банкеток мало чим відрізняється від попереднього типу - у них такі ж чотири дерев'яні ніжки і схожа оббивка. Єдине те, що у них відсутні бічні ручки регулювання і фіксована їх висота - 50 см. Вага такої банкетки близько 60-70 кг. Вартість значно нижче регульованою. Частенько, такі банкетки, з причини відсутності під сидінням гвинтового механізму, забезпечуються відділенням-кишенею для зберігання нот або якихось аксесуарів.

Круглі банкетки

Такий тип банкеток регулюються обертанням вертикального гвинта. Такий механізм відомий всім піаністам ще з радянських часів, коли в будь-який музичній школі їх можна було побачити. Сидіння можна обертати як за годинниковою стрілкою, так і проти. Ці банкетки не так популярні в даний час, так як багато хто воліє регульовані прямокутні конструкції на 4-х ніжках. Дані банкетки можуть регулюватися по висоті до 20 см. Спеціально встановлений фіксатор не дозволяє їй крутитися при отрегуліруемой висоті. Сам корпус такої банкетки виготовляють з натурального дерева, а сидіння також обшивають або кожзамом або велюром. Такі банкетки гармоніюють з будь-яким видом піаніно, як з акустичним, так і з цифровим.

Підведемо підсумки. Банкетка необхідна для комфортної гри на інструменті. Вона дозволяє уникати таких неприємних моментів як небажане ковзання ніжок під час гри, дискомфортно поза, розташування ноги, яка не дозволяє правильно користуватися блоком педалей.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора