Yahoo! і Google об'єднуються!

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 784

Контекстна реклама буде більш ефективною і розкрученої, так як такі гіганти, як Yahoo! і Google підписали мирову угоду в такому напрямку діяльності як контекстна реклама. З цього моменту контекстні оголошення на Yahoo! і певних кобрендингових сайтах Google будуть здійснюватися за підтримки сервісів AdSense і AdMob.

Вас може зацікавити на дому ремонт компьютеров за доступними цінами, якщо вам необхідно якомога швидше усунути поломку для подальшого використання комп'ютера!

Ще з 2008 року ці два лідери могли бути партнерами, якби не було такої сильної зацікавленості у вивченні даного питання департаментом юстиції США. І на невизначений термін компаніям довелося відкласти цю угоду. Ми не встигли й оком моргнути, як пролетів час і, через цей довгий проміжок, сторони все-таки підписали угоду. Тим самим розшириться рекламна мережа, і контекстна реклама буде більш ефективною, і більш корисною для користувачів.

З приходом Марісси Мейер в 2012 році на посаду виконавчого директора Yahoo! антимонопольні органи дали дозвіл на укладення договору. Марісса також популярна роботою над новинами Google, поштовиком Gmail, соціальною мережею Orkut і серйозним розширенням можливостей пошукової системи.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора